Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Euchariusz, Eustachy, Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła, Ostap, Siestrzewit

Do końca roku zostało 316 dni.
Zodiak: Ryba

Rekrutacja

kidsinkindegarden

 

PRZEDSZKOLE UCZY, BAWI I WYCHOWUJE

 Serdecznie zapraszamy Państwa pociechy, aby przyłączyły się do naszego grona przedszkolnego w nadchodzącym roku szkolnym 2018/2019.

 

Przedszkole jest miejscem, gdzie w najbardziej korzystnych warunkach dziecko uczy się odkrywania świata, poznawania siebie i innych, nabywania umiejętności przez działanie, odnajduje swoje miejsce w grupie rówieśniczej, buduje pierwsze systemy wartości.W celu zwiększenia atrakcyjności zajęć oferujemy: uroczystości przedszkolne, teatrzyki, koncerty muzyczne, pikniki, zajęcia otwarte dla rodziców, atrakcyjne wyjazdy i wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi, zajęcia dodatkowe (religia, j. angielski, kółka zainteresowań, zajęcia logopedyczne - na życzenie rodziców).Dzieci z deficytami rozwojowymi mogą skorzystać z konsultacji z logopedą i psychologiem.
Wykwalifikowana i miła kadra pedagogiczna sprawiają , iż dzieci w naszym przedszkolu czują się kochane, dowartościowane, a ponadto znajdują tu warunki do rozwoju własnej aktywności twórczej.

 

Dyrekcja Zespółu Szkolno–Przedszkolnego w Kotuni informuje wszystkich Rodziców, iż od 5.03.2018 r. do 20.03.2018 r. trwają zapisy dzieci 3,4,5,6 letnich do poszczególnych grup wiekowych.

Zainteresowanych Rodziców prosimy o zgłaszanie się do dyrekcji przedszkola celem uzyskania bliższych informacji oraz pobrania: 

Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola i deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego 

 

zarządzenia nr 3/2018 Wójta Gminy Słupca z dnia 15 stycznia 2018 r. w sprawie określenia wniosku przyjęcia dziecka do publicznego przedszkola/oddziału przedszkolnego,

 

uchwały w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego w roku szkolnym 2018/2019 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz do publicznych szkół podstawowych, dla których Gmina Słupca jest organem prowadzącym,

 

uchwały w sprawie ustalenia kryteriów wraz z liczbą punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych, klas pierwszych szkół podstawowych na terenie Gminy Słupca oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryterióww sprawie ustalenia kryteriów wraz z liczbą punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych, klas pierwszych szkół podstawowych na terenie Gminy Słupca oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.


Zapraszamy wszystkich MILUSIŃSKICH !!!
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.