1 Marca 2021
Joanna, Józef, Nikifor, Piotr

Zodiak: Ryba

Nasze przedszkole

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16.00 przez cały rok, z przerwą wakacyjną ustaloną przez organ prowadzący. Jest placówką dwuoddziałową, uczęszcza do niej 38 dzieci, są to 3, 4, 5 - latki i 6 - latki. Mieści się przy budynku Szkoły Podstawowej w Kotuni. Posiada bardzo dobre warunki lokalowe; dwie słoneczne sale do zajęć dydaktycznych i zabaw,  wyposażone w różnego rodzaju zabawki, sprzęt sportowy, mebelki, kąciki tematyczne, środki dydaktyczne, pomieszczenie socjalne, szatnię, WC dla dzieci i personelu oraz kuchnię z zapleczem. Walorem placówki jest duży, zielony plac zabaw wyposażony w atestowany sprzęt tj. zjeżdżalnię, huśtawki, bujaki i piaskownicę, który sprzyja wyzwalaniu wielokierunkowej aktywności dziecka. Przedszkole usytuowane jest z dala od ruchliwej drogi.