Dzisiaj jest: Piątek
Pompejusz, Sławobor, Spirydion

Zodiak: Strzelec

Nasze przedszkole

Przedszkole  jest czynne od  poniedziałku  do  piątku od  7:30 do 16.00 przez  cały  rok, z  przerwą  wakacyjną  ustaloną  przez  organ  prowadzący. Jest placówką  dwuoddziałową, uczęszcza  do  niej 48  dzieci, są to 3-4 latki i 5-6 latki. Mieści  się  przy  budynku  Szkoły  Podstawowej w Kotuni. Posiada  bardzo  dobre warunki  lokalowe;  dwie słoneczne  sale  do  zajęć  dydaktycznych  i zabaw,  wyposażone  w  różnego  rodzaju  zabawki, sprzęt  sportowy, mebelki, kąciki  tematyczne, środki  dydaktyczne, gabinet dyrektora, szatnię, WC dla  dzieci  i  personelu oraz  kuchnię z  zapleczem. Walorem  placówki  jest   duży,  zielony   plac  zabaw  wyposażony  w  atestowany sprzęt tj. zjeżdżalnię, huśtawki  łańcuchowe,  bujaki i  piaskownicę, który  sprzyja  wyzwalaniu  wielokierunkowej  aktywności  dziecka. Przedszkole usytuowane  jest  z  dala  od  ruchliwej drogi.