Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Piątek
22 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz, Wrócisław

Do końca roku zostało 313 dni.
Zodiak: Ryba

Bal Karnawałowy 2018

balk18 min

BAL KARNAWAŁOWY 26.01.2018 R.

  „ Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara!”

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją dla wszystkich dzieci, dostarczającą im wielu pozytywnych emocji. W piątek 26 stycznia 2018r. w naszym przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy. Było wesoło i bardzo kolorowo . Zarówno dzieci jak i sale mieniły się wszystkimi kolorami tęczy. Bal rozpoczął się od prezentacji przepięknych strojów. W przedszkolu pojawiły się księżniczki, wróżki, Elza, motylki, biedroneczki, skrzaty, piraci, strażacy, policjanci, Spider-Man, Batman, Star Wars. Dzieci wyśmienicie bawiły się przy dźwiękach muzyki, z radością uczestnicząc w zabawach przygotowanych dla nich przez panie. Były zatem wspólne tańce przy muzyce, pląsy i zabawy z balonikami .   Po wspaniałym party w przedszkolu dzieci wzięły udział we wspólnych zabawach z uczniami klas  I – III ze Szkoły Podstawowej w Kotuni . Wybrano królową i króla balu, z naszego przedszkola koronowani zostali Majka Pułról i Aleks Reks. Po wyczerpujących tańcach i zabawach przy muzyce nadszedł czas na odpoczynek i słodki poczęstunek, który czekał na dzieci po powrocie do przedszkola. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości dzieciom, co było głównym celem balu przebierańców w naszym przedszkolu. Po pełnej wrażeń zabawie, dzieci wróciły do swoich sal odrobinę zmęczone, ale szczęśliwe, a bal jeszcze na długo pozostanie w ich pamięci. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów na bal, oraz słodkości zakupione przez Radę Rodziców.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.