Dzisiaj jest: Piątek

Zodiak: Bliźnięta

JASEŁKA – 20.12.2018

Jasełka 2018

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły związany z tradycjami i obrzędami.
W dniach 20 grudnia w naszym przedszkolu zostały wystawiane „Jasełka”, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu, którego treścią była historia narodzenia Pana Jezusa. Piękna sceneria wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. W aktorów wcieliły się dzieci 3,4 i 5– letnie, dla niektórych był to debiut sceniczny, z którym sobie wspaniale poradziły. Dzieci wystąpiły przed swoimi rodzicami, oraz starszymi koleżankami i kolegami z przedszkola.
Przedszkolaki wcieliły się w postacie związane z narodzinami Pana Jezusa. Był więc Józef i Maryja, aniołowie, pastuszkowie oraz Królowie.
Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Jolanta Kamińska , która powitała wszystkich zgromadzonych w przedszkolu, w tym pięknym przedświątecznym dniu.