Dzisiaj jest: Czwartek

Zodiak: Lew

Dzień Babci i Dziadka 2018

dzbidz18

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. Babcia i dziadek to osoby, które kojarzą się nam z ciepłem, czułością, miłością i wszystkim co dobre. W dniu 24 stycznia 2018 r. dzieci z przedszkola wraz z uczniami klas I -III Szkoły Podstawowej w Kotuni zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczystość, która odbyła się z okazji ich święta, w  Domu Kultury Sokolnia w Słupcy , aby podziękować im za dobro i wyrazić swoją miłość. Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci bardzo zaangażowały się w występ,  pod czujnym okiem wychowawczyń tańczyły, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i składały życzenia. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze dzieci wspaniale odegrały swoje role. Wszyscy z dumą patrzyli na dzieci i gromkimi brawami podziękowali im za występ. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!