Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Czwartek
16 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Ambroży, Domarad,
Domarat, Joachim, Joachima, Roch

Do końca roku zostało 138 dni.
Zodiak: Lew

Głoskiestra eksperymentalna

eksperymental18 min

19 grudnia w naszym przedszkolu gościła grupa Artystyczny Kogel Mogel z poznańskiej Kulturki. Podczas przestawienia muzycy pokazali, że nie potrzebne są żadne instrumenty, by tworzyć muzykę. Jedynym instrumentem, który wykorzystali był ich niezwykły głos. Muzycy uświadomili dzieciom, że głos to instrument, który towarzyszy człowiekowi od samego początku. Zespół zaprezentował znane utwory muzyczne oraz brzmienie instrumentów takich jak perkusja, pianino, gitara basowa wykorzystując do tego celu swoje możliwości głosowe. To widowisko wymagało wybitnym umiejętności wokalnych. Dzieci chętnie włączały się w koncert zespołu – tańczyły śpiewały i świetnie się bawiły.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.