Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Października 2018
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Zodiak: Waga

Urodzinki Lilki

ur18 min

W dniu 15 grudnia 2017 roku odbyły się 5 urodziny Lilki, która świętowała wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami w przedszkolu. Dzieci zaśpiewały Lilce sto lat, złożyły życzenia  i wręczyły urodzinowy upominek. Następnie razem z Lilką zasiadły do urodzinowego poczęstunku, który przygotowała mamusia Lilki. Oczywiście nie zabrakło tortu i pięciu świeczek , które Lilka dmuchała. Zabawom w tym dniu nie było końca. Dziękujemy za miło spędzony czas.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.