Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

Do końca roku zostało 135 dni.
Zodiak: Lew

I gminny przegląd kolęd i pastorałek

Pastoralki 2018

Nasze wspaniałe maluszki reprezentowały przedszkole na I GMINNYM PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK, który odbył się w niedzielę 7.01.2018 r. w Hali Sportowo – Środowiskowej w Kowalewie Opactwie pod patronatem Wójta Gminy Słupca. Dzieci zaprezentowały fragmenty trzech kolęd wraz z ich interpretacją ruchową. Ogromne brawa dla naszych dzieci oraz podziękowania dla rodziców za poświęcenie swojego czasu i dowiezienie dzieci na miejsce występów.

 

 

pastoralki1

pastoralki2

pastoralki3
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.