Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Piątek
16 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Aureliusz, Dionizy, Edmund, Gertruda,
Leon, Maria, Marek, Niedamir, Otomar,
Paweł, Piotr

Do końca roku zostało 46 dni.
Zodiak: Skorpion

I gminny przegląd kolęd i pastorałek

Pastoralki 2018

Nasze wspaniałe maluszki reprezentowały przedszkole na I GMINNYM PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK, który odbył się w niedzielę 7.01.2018 r. w Hali Sportowo – Środowiskowej w Kowalewie Opactwie pod patronatem Wójta Gminy Słupca. Dzieci zaprezentowały fragmenty trzech kolęd wraz z ich interpretacją ruchową. Ogromne brawa dla naszych dzieci oraz podziękowania dla rodziców za poświęcenie swojego czasu i dowiezienie dzieci na miejsce występów.

 

 

pastoralki1

pastoralki2

pastoralki3
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.