Dzisiaj jest: Czwartek

Zodiak: Lew

Urodzinki Bartusia

DSC 1249 min

Bartuś obchodził swoje 5 urodziny w przedszkolu wspólnie z swoimi nowymi koleżankami i kolegami. Dla Bartusia zostało przygotowane specjalne miejsce na fotelu urodzinowym. Dzieci zaśpiewały jubilatowi „sto lat”, złożyły życzenia oraz wręczyły prezent. Nie zabrakło wspaniałych zabaw podczas których Bartuś mógł poczuć się wyjątkowo a także pysznego poczęstunku oraz tortu, który specjalnie na tę okazję przygotował Bartuś wraz ze swoją mamą.  Życzymy Bartusiowi wszystkiego najlepszego.

Życzymy Bartusiowi wszystkiego najlepszego.