Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Października 2018
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Zodiak: Waga

Urodzinki Alanka

SDC12372 min

Alanek swoje 4 urodziny obchodził wspólnie z swoimi nowymi koleżankami i kolegami w przedszkolu. Dla Alanka zostało przygotowane specjalne miejsce na fotelu urodzinowym. Po zajęciu honorowego miejsca przez jubilata dzieci zaśpiewały mu „sto lat”, złożyły życzenia oraz wręczyły prezent. Nie zabrakło wspaniałych zabaw podczas których Alanem mógł poczuć się wyjątkowo a także pysznego poczęstunku oraz tortu, który specjalnie na tę okazję przygotował Alanek wraz ze swoją mamą.
My również życzymy Alankowi wszystkiego najlepszego.

 

SDC12367

 

SDC12373

 

SDC12383

 

SDC12390
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.