Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Sobota
15 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Maria, Napoleon, Stefan, Stella,
Trzebimir

Do końca roku zostało 139 dni.
Zodiak: Lew

WSPOMAGANIE ROZWOJU MOWY DZIECI

WARSZTATY WSPOMAGANIE ROZWOJU MOWY DZIECI

21.02.2020 R.

warsztaty min

21 lutego 2020 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty dla dzieci 5 i 6 - letnich wspomagające rozwój mowy , które prowadziła pani Katarzyna Maćkowiak z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Słupcy. Dzieci w formie zabawy usprawniały narządy artykulacyjne, doskonaliły poprawną wymowę, wykonywały ćwiczenia oddechowe wykorzystując papierowe węże oraz ćwiczenia słuchu fonematycznego podczas zabawy w łowienie rybek. To właśnie okres przedszkolny jest czasem koniecznym do szczególnie intensywnej pracy skierowanej na rozwój związanych z mową sprawności. Dzięki pracy w tym okresie unikniemy poważnych problemów edukacyjnych w szkole.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.