Dzisiaj jest: Sobota

BAL KARNAWALOWY

BAL KARNAWAŁOWY
24.01.2020 R.

„ Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara!”

W piątek 24 stycznia 2020 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dla przedszkolaków to dzień niezwykły i wyczekiwany. W piątek zarówno dzieci jak i sale mieniły się wszystkimi kolorami tęczy. Bal rozpoczął się od prezentacji przepięknych strojów dzieci. W przedszkolu pojawiły się księżniczki, wróżki, Elzy, motylki, biedroneczki, skrzaty, piraci, strażacy, policjanci, Spider-Man oraz Batman. Dzieci wyśmienicie bawiły się przy dźwiękach muzyki, z radością uczestnicząc w zabawach przygotowanych dla nich przez panie. Były zatem wspólne tańce przy muzyce, pląsy i zabawy ruchowe.

Po wspaniałym party w przedszkolu dzieci wzięły udział we wspólnych zabawach z uczniami klas  I – III ze Szkoły Podstawowej w Kotuni.

Po wyczerpujących tańcach i zabawach przy muzyce nadszedł czas na odpoczynek i słodki poczęstunek, który czekał na dzieci po powrocie do przedszkola.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości dzieciom, co było głównym celem balu przebierańców w naszym przedszkolu.
Po pełnej wrażeń zabawie, dzieci wróciły do swoich sal odrobinę zmęczone, ale szczęśliwe, a bal jeszcze na długo pozostanie w ich pamięci.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów na bal, oraz słodkości zakupione przez Radę Rodziców.

FOTORALACJA