Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Sobota
15 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Maria, Napoleon, Stefan, Stella,
Trzebimir

Do końca roku zostało 139 dni.
Zodiak: Lew

BAL KARNAWAŁOWY 2020

BAL KARNAWALOWY

BAL KARNAWAŁOWY
24.01.2020 R.

 
„ Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara!”

 
W piątek 24 stycznia 2020 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dla przedszkolaków to dzień niezwykły i wyczekiwany. W piątek zarówno dzieci jak i sale mieniły się wszystkimi kolorami tęczy. Bal rozpoczął się od prezentacji przepięknych strojów dzieci. W przedszkolu pojawiły się księżniczki, wróżki, Elzy, motylki, biedroneczki, skrzaty, piraci, strażacy, policjanci, Spider-Man oraz Batman. Dzieci wyśmienicie bawiły się przy dźwiękach muzyki, z radością uczestnicząc w zabawach przygotowanych dla nich przez panie. Były zatem wspólne tańce przy muzyce, pląsy i zabawy ruchowe.
 
Po wspaniałym party w przedszkolu dzieci wzięły udział we wspólnych zabawach z uczniami klas  I – III ze Szkoły Podstawowej w Kotuni.

Po wyczerpujących tańcach i zabawach przy muzyce nadszedł czas na odpoczynek i słodki poczęstunek, który czekał na dzieci po powrocie do przedszkola.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości dzieciom, co było głównym celem balu przebierańców w naszym przedszkolu.
Po pełnej wrażeń zabawie, dzieci wróciły do swoich sal odrobinę zmęczone, ale szczęśliwe, a bal jeszcze na długo pozostanie w ich pamięci.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów na bal, oraz słodkości zakupione przez Radę Rodziców.

 

FOTORALACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.