Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Sobota
15 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Maria, Napoleon, Stefan, Stella,
Trzebimir

Do końca roku zostało 139 dni.
Zodiak: Lew

Dzień Babci i Dzień Dziadka 2020r.

„Kochani, dziś okazja rzadka:
mamy Dzień Babci i Dzień Dziadka...”
22.01.2020 r.

dzbidz20 min


Z okazji tego szczególnego święta, jakim jest Dzień Babci i Dzień Dziadka, dzieci  z naszego przedszkola oraz szkoły zaprosiły swoich ukochanych dziadków na uroczystość. Na zaproszenie odpowiedziało 120 babć i dziadków, którzy obejrzeli talenty artystyczne swoich wnucząt. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dumni i wzruszeni dziadkowie dziękowali za występy gromkimi brawami. Po zakończeniu wspaniałych występów dzieci z przedszkola oraz klas I – III babcie i dziadkowie zaproszeni zostali na herbatkę oraz pyszne ciasto przygotowane przez nasze niezastąpione mamusie.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.