Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Sobota
15 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Maria, Napoleon, Stefan, Stella,
Trzebimir

Do końca roku zostało 139 dni.
Zodiak: Lew

WARSZTATY Z EDUKACJI GLOBALNEJ

„KIEDY SADZIMY DRZEWA, SADZIMY RÓWNIEŻ NASIONA POKOJU I NADZIEI”
WARSZTATY Z EDUKACJI GLOBALNEJ
16.01.2020 R.

web min

W dniu 16 stycznia 2020 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty z edukacji globalnej pt. „Kiedy sadzimy drzewa,sadzimy również nasiona pokoju i nadziei”, które prowadziły”: pani Karola Glasner z Biblioteki Pedagogicznej w Kole, CDN Konin oraz Bogusława Wawrzyniak z Biblioteki Pedagogicznej w Słupcy. Podczas warsztatów dzieci obejrzały teatrzyk na podstawie opowiadania Anny Onichimowskiej pt. „Po drugiej stronie góry”, które następnie zostało omówione z dziećmi. W dalszej części warsztatów dzieci wykonały zakładki do książek z kolorowych błyszczących pasków papieru, będących surowcem wtórnym. Praca sprawiła dzieciom wiele radości i uświadomiła, że różne materiały można wykorztstać wiele razy.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.