Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Sobota
15 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Maria, Napoleon, Stefan, Stella,
Trzebimir

Do końca roku zostało 139 dni.
Zodiak: Lew

KULTURKA 13.01.2020 R.

KULTURKA 20 MIN

„RZECZ O DUDOWNICZYM I SZEWCZYKU”

Aktorzy Kulturki tym razem zaprezentowali dzieciom przepełnioną humorem opowieść muzyczną o dzielnym szewczyku oraz historii najprawdziwszego dudowniczego, czyli muzyka, który własnoręcznie tworzy instrumenty zwane dudami. Niewielu w Polsce jest takich artystów – rzemieślników. Opowiadaniu towarzyszyły piosenki śpiewane przy dźwiękach bardzo rzadko spotykanych instrumentów, takich jak lira korbowa oraz dudy. Na zakończenie wszyscy wspólnie zatańczyli taniec w rytmach słowiańskiego utworu.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.